PERSONAL 2016-2017

I. PERSONAL DIDACTIC

Nr. crt. Numele si prenumele Gr. did. Specializarea Mod de incadrare
1 RACU MARIA Doctorat Limba Romana DIRECTOR, profesor detasat
2 Micu Elena I Istorie-Filosofie DIRECTOR ADJUNCT Profesor titular
3 Mogos Remus I Teologie pastorala DIRECTOR ADJUNCT Profesor titular
4 Angelescu Gabriel Doctorat Romana-Germana Plata cu ora
5 Anghel Daniela I Prof. in inv. primar Profesor titular
6 Anghel Laura II Engleza Profesor detasat
Bandescu Geanina Maria II Prof. in inv. primar Profesor titular
8 Bica Maria Eugenia I Engleza-Romana Profesor titular
9 Boac Mihaela I Prof. in inv. primar Profesor detasat
10 Bobohalma Cristina Elena II Prof. in inv. primar Profesor titular
11 Boeriu Maria Valentina I Prof. in inv. primar Profesor titular
12 Bogdan Elena I Fizica Plata cu ora
13 Bogdan Ion I Fizica Profesor titular
14 Boeriu V. Gabriela I Matematica Profesor titular
15 Chima Mihaela Roxana I Romana Engleza Profesor titular
16 Cirstea Emilia I Prof. in inv. primar Profesor titular
17 Constandin Monica Silvia I Prof. in inv. primar Profesor titular
18 Constantin Ioan Def. Educatie Fizica Profesor titular
19 Costea Silvia I Invatator Plata cu ora
20 Culda Codruta Corina I Prof. in inv. primar Profesor titular
21 Curticapean Ecaterina Diana I Romana Profesor detasat
22 Dobrin Daniela Georgeta I Mate-Info Profesor titular
23 Dodea Mariana I Franceza-Engleza Profesor titular
24 Dragos Bogdan Ioan I Educatie Fizica Profesor titular
25 Drajneanu Doina I Chimie-Fizica Profesor titular
26 Drenea Manuela I Fizica Profesor titular
27 Dusa Lavinia Ramona I Romana-Engleza Profesor titular
28 Duta Adriana I Matematica Profesor titular
29 Filip Daniel II Teologie ortodoxa Profesor detasat
30 Francu Livia I Prof. in inv. primar Profesor titular
31 Ghircoias Mihaiela I Prof. in inv. primar Profesor titular
32 Gogea Magda I Romana-Latina Profesor titular
33 Goian Constantin Marcel I Istorie-Filosofie Profesor titular
34 Grecu Lidia Simona I Franceza-Rusa Profesor titular
35 Holhos Romela-Carmen Deb. Prof. in inv. primar Profesor suplinitor
36 Ionut Marcela I Matematica Profesor titular
37 Ionut Nicolae Dorin I Matematica Profesor titular
38 Joanta Vasile I Fizica-Chimie Profesor titular
39 Lazea Veronica Nicoleta Def. Matematica-Informatica Profesor suplinitor
40 Lupu Marius Valentin Def. Educatie Muzicala Profesor suplinitor
41 Manduc Alina Maria I Engleza-Romana Profesor titular
42 Matic Anisoara I Biologie Profesor titular
43 Mija Teofil Viorel I Prof. in inv. primar Profesor titular
44 Mogos Anca Maria I Romana-Engleza Profesor titular
45 Nanes Daniela II Arte plastice Profesor titular
46 Nastasa Adriana I Romana-Franceza Profesor titular
47 Neagoe Daniela I Matematica Profesor titular
48 Neagu Rodica Def Prof. in inv. primar Profesor suplinitor
49 Negrila Anca Maria II Franceza-Spaniola Profesor titular
50 Novac Teodora Viorica I Prof. in inv. primar Profesor titular
51 Orzea Ioana Emanuela Doctorat Sociologie Profesor titular
52 Pandrea Dan I Chimie-Fizica Profesor titular
53 Pirau Maria I Biologie-Chimie Profesor titular
54 Popa Adriana II Economie Profesor titular
55 Poparadu Delia Nicoleta I Religie Profesor detasat
56 Postolache Camelia I Matematica Profesor titular
57 Postolache Nicolae I Geografie-Franceza Profesor titular
58 Potrovita Ileana Doina I Chimie-Fizica Profesor detasat
59 Radulet Corina I Matematica Profesor titular
60 Robu Mirela Def. Prof. in inv. primar Profesor titular
61 Rusu Alexandrina II Biologie Profesor titular
62 Sandru Mariana Viorica I Chimie-Fizica Profesor titular
63 Sasu Viorica I Prof. in inv. primar Profesor titular
64 Sasu Eugenia I Franceza-Romana Profesor titular
65 Schiop Mirela I Romana-Franceza Profesor titular
66 Scoferciu Sergiu II Consiliere psihopedagogica Profesor titular
67 Simu Veronica I Teologie ortodoxa/Litere Profesor cu completare de norma
68 Sofonea Maria-Aurica I Prof. in inv. primar Profesor titular
69 Stanimir Mihaela II Engleza-Romana Profesor suplinitor
70 Streza Bianca Def. Geografie Profesor suplinitor
71 Streza Ioan-Armand II Istorie Profesor titular
72 Streza Marciana Maria I Engleza-Franceza Profesor titular
73 Sucaciu Laura I Teologie ortodoxa/Litere Profesor titular
74 Suciu Daniela Emilia I Mate-Info Profesor titular
75 Sodolescu Radu I Geografie Profesor titular
76 Suler Iuliana I Prof. in inv. primar Profesor titular
77 Trandafir Marcel Doctorat Educatie Fizica Profesor titular
78 Trif Claudia I Informatica Profesor titular
79 Varzaru Adriana Catalina Def Engleza Profesor titular
80 Voila Maria I Romana-Rusa Profesor titular

II. PERSONAL DIDACTIC AUXILIAR

Nr. crt. Numele si prenumele Detalii
1 Comsit Elena Secretar sef
2 Boldis Lavinia Secretar
3 Rosca Mariana Secretar
4 Burlea Sergiu Mihai Informatician - Administrator de retea
5 Savescu Ioana-Mihaela Bibliotecar
6 Cismas Camelia Laborant Fizica + Biologie

III. CONTABILITATE

Nr. crt. Numele si prenumele Detalii
1 Pojoga Georgeta Contabil sef
2 Bobocea Livia Contabil

IV. ADMINISTRATIE

Nr. crt. Numele si prenumele Detalii
1 Zara Eugen Administrator
2 Arsu Daniela Ingrijitoare
3 Aron Maria Gabriela Ingrijitoare
4 Balan Maria Ingrijitoare
5 Ciocan Adriana Elena Ingrijitoare
6 Filff Mariana Ingrijitoare
7 Lazea Mariana Ingrijitoare
8 Tilvic Mihaela Ingrijotiare
9 Roman Anca Eugenia Ingrijitoare
10 Stanila Gina Anca Mihaela Ingrijitoare
11 Ciora Doina Bucatar
12 Geana Florica Ingrijitoare
13 Marciu Dorina Ingrijitoare
14 Pitu Niculita Ingrijitoare
15 Szabo Judit Ingrijitoare
16 Bera Cristian Gheorghe Muncitor
17 Dudita Ioan Gabriel Muncitor
18 Cristian Ioan Muncitor
19 Filff Adrian Paznic
20 Roman Constantin Paznic
21 Vlad Mircea Paznic
22 Comsit Gheorghe Paznic
23 Constandin Ioan Paznic
24 Zara Valeriu Muncitor
25 Flesariu Gheorghe Sofer

V. PERSONAL MEDICAL

Nr. crt. Numele si prenumele Detalii
1 Pascu Eva Doctor Medic Primar MG
2 Tatu Cristina Asistent
3 Piso Iustin Medic stomatolog
4 Moldovan Sorin Medic stomatolog
5 Lazia Cristina Asistent stomatolog
6 Bacila Carmen Asistent stomatolog